Infolinia
32 445 07 05
Nasi konsultanci czekają

_DŁUŻSZY TEKST W STOPCE – PRAWY

Co ciekawe przed Mostem Karola, w tym samym miejscu usytuowany był Most Judyty, który w pierwszej połowie XIV wieku został zniszczony przez wielką powódź. Most przez bardzo długi okres był jedynym połączeniem między Starym Miastem a Małą Straną. Przechadzając się Mostem Karola nietrudno spotkać tutaj wszystkie narodowości świata. Wbrew pozorom, Czechy ze wszystkim swoimi wspaniałymi zabytkami znane są na całym świecie. Przechadzając się Mostem Karola z pewnością przyda nam się tłumacz języka czeskiego lub rozmówki polsko-czeskie w zależności od celów naszej wyprawy, warto zaznajomić się z podstawowymi zwrotami czeskimi. Liczne biura podróży, które organizują wycieczki do czeskiej stolicy, oferują swoim klientom doskonałych przewodników, którzy znają język czeski oraz polski dzięki temu nasze zwiedzanie jest bardziej świadome. Tłumacz języka czeskiego jest nieodzownym elementem sprawnego funkcjonowania nie tylko w Pradze, ale także każdej innej mniejszej lub większej miejscowości czeskiej.

Profesjonalnie i rzetelnie

Jesteśmy biurem tłumaczeń z języka czeskiego na język polski lub z języka polskiego na język czeski online. Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi, zwykłymi i przysięgłymi. Postawiliśmy na wykształconą kadrę tłumaczy języka czeskiego, którzy są nie tylko bohemistami z wykształcenia, ale przede wszystkim, którzy są bohemistami z pasją, którą skutecznie zarażają każdego.

Oferujemy kompleksową obsługę online – nie wychodząc z domu zamawiają Państwo określone tłumaczenie z języka czeskiego na język polski lub z języka polskiego na język czeski, oferujemy także najwyższą jakość usług, jasne zasady współpracy, rzetelność i solidność oraz wszelką ochronę danych osobowych i merytorycznych każdego tłumaczenia języka czeskiego.