Infolinia
32 445 07 05
Nasi konsultanci czekają

Bezpłatna wycena

Wielkimi krokami nadchodzi wiosenny okres majówek, pikników, śniadań na trawie i rodzinnego grillowania. W związku tym, nasze biuro przygotowało dla Państwa niespodziankę.

W dniach od 16 kwietnia do 31 maja 2012 r. do każdego złożonego zamówienia (niezależnie od wartości) otrzymają Państwo bogato ilustrowany kolorowy 36-stronicowy e-book z bajecznymi przepisami na pyszne i zdrowe dania z grilla!!!

grill

Przed dokonaniem zamówienia, należy dokonać wyceny tłumaczenia. Wycena jest w 100% bezpłatna i niezobowiązująca. W godzinach 8:00-18:00 otrzymają Państwo odpowiedź w ciągu maksymalnie 60 minut (przeciętny czas wyceny wynosi 30 minut).

Teksty do wyceny można przesłać także e-mailem w postaci załączników. Adres e-mail biura obsługi klienta: bok@tlumaczeniaczeskiego.pl

Po przesłaniu wypełnionego formularza, niezwłocznie otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą koszt tłumaczenia, informację dotyczącą zaproponowanych terminów realizacji oraz instrukcję zamówienia/płatności.

Wszystkie przychodzące do nas dokumenty traktowane są jako poufne. Wgląd do nich ma tylko upoważniony pracownik biura obsługi klienta oraz tłumacz.

  • Tłumaczenie
  • Kontakt
  • Pliki do wyceny
  • + Dodaj więcej plików

* – wymagane uzupełnienie pól

Maksymalna wielkość każdego załącznika to 20 MB. W przypadku chęci przesłania plików przekraczających ten limit, prosimy o kontakt bok@tlumaczeniaczeskiego.pl