Infolinia
32 445 07 05
Nasi konsultanci czekają

O nas

Nasze biuro tłumaczeń języka czeskiego zrzesza wielu wykwalifikowanych filologów oraz ekspertów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu tłumaczeń. Wykonujemy m. in:

- tłumaczenia medyczne,
- tłumaczenia techniczne,
- tłumaczenia umów,
- tłumaczenia dokumentów prawnych;

Dokonaliśmy już setek tłumaczeń dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Odpowiednio dobieramy tłumacza do konkretnego tekstu, gdyż staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, jednocześnie podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie. Zapewniamy najwyższą jakość przekładu. Zaletą naszej firmy jest również terminowość i szybka realizacja tłumaczeń, a także precyzja i skrupulatność.

Możemy się poszczycić zaufaniem takich klientów jak: Bingo Poland, Akademia Morska, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje pożytku publicznego, jak np. Caritas Polska.

„Klient to nasz najważniejszy gość
Nie jest zależny od nas, lecz my od niego;
Nie jest przeszkodą w naszej pracy lecz jej celem;
Nie wyświadczamy mu przysługi, obsługując go;
To on nam ją wyświadcza, pozwalając się obsłużyć.”
Mahatma Gandhi

Przede wszystkim:
DOBRE TŁUMACZENIA

Korzyści wynikające ze współpracy z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ to:

1. Wysoka jakość świadczonych usług.

Współpracując z nami masz gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi klientów instytucjonalnych, firmowych jak i indywidualnych, a przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczeń. Korzystanie z najnowszych technologii, a także profesjonalizm naszych tłumaczy sprawia, że możemy świadczyć Państwu usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

2. Wiedza i doświadczenie naszych tłumaczy.

Na tle konkurencji wyróżnia nas nowoczesna infrastruktura teleinformatyczna, a przede wszystkim doświadczona i kompetentna kadra tłumaczy. Nasi pracownicy są tłumaczami specjalistycznymi o wieloletniej praktyce zawodowej oraz specjalistami – konsultantami merytorycznymi. Nasz wykwalifikowany zespół jest gwarancją wysokiej jakości tłumaczeń, wykonywanych codziennie dla naszych klientów.

3. Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa firm.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami oferujemy pełną obsługę tłumaczeniową Państwa firmy. Na życzenie klienta istnieje możliwość zaangażowania kilkunastu osób w jeden projekt, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu tłumaczenie kilkusetstronicowego dokumentu w kilka dni. Po nawiązaniu z nami stałej współpracy otrzymują Państwo gratisowe wsparcie naszych tłumaczy przy przekładach drobnych tekstów.

4. Zastosowanie nowoczesnych technologii.

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi doboru pracowników, dobieramy odpowiedniego tłumacza kompetentnego do tłumaczenia danego rodzaju tekstu specjalistycznego. Do kadry naszych pracowników zaliczają się tłumacze, fachowcy i eksperci z całego świata. Nasz System Doboru Tłumaczy do Specjalizacji został stworzony przez zespół informatyczny, dlatego też możemy dostosować naszą pracę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Dla Państwa wygody posiadamy ekspresową obsługę mailową (odpowiadamy przeciętnie od 15 do 45 minut), a także infolinię 801 081 520 (czynną od 8 do 18).

5. Szybkie i proste zamawianie online.

Zamówień można dokonywać online. Tłumaczenie otrzymują Państwo również drogą elektroniczną. Wszelkie formalności możecie Państwo załatwić przez internet. Szczegóły w dziale http://tlumaczeniaczeskiego.pl/jak-zamowic

6. Gwarancja bezpieczeństwa danych.

Wszyscy nasi tłumacze i specjaliści są zobligowani do przestrzegania poufności wykonywanych tłumaczeń. Nie muszą Państwo martwić się o swoje dane, są one restrykcyjnie chronione, zgodnie z procedurami i wykorzystywane jedynie przy realizacji zleceń.

7. Certyfikaty i referencje.

Od marca 2009 uczestniczymy nieprzerwanie w programie Rzetelna Firma KRD. Jesteśmy solidnym płatnikiem, który wspiera jednocześnie etyczne prowadzenie biznesu. Nasi klienci cenią nas za wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń oraz sprawną, terminową, a przede wszystkim kompetentną obsługę.