Infolinia
32 445 07 05
Nasi konsultanci czekają

Tłumaczenia prawnicze na język czeski

Jako nowoczesne i profesjonalne biuro tłumaczeń z języka czeskiego na język polski lub z języka polskiego na język czeski w swojej ofercie posiadamy rozmaite specjalistyczne rodzaje przekładów. Jednym z nich, a przy tym bardzo specyficznym, jest tłumaczenie prawne.

Mamy pełną świadomość, że w dziedzinie takiej jak prawo, ogromną rolę odgrywa precyzja tłumaczenia. Możemy więc zapewnić Państwa, że powierzone nam teksty przełożone zostaną na język czeski lub polski z należytą dokładnością i rzetelnością oraz zachowaniem właściwych znaczeń, niewątpliwie trudnych, sformułowań z zakresu szeroko pojętego prawa. Nasza praca nad tłumaczeniami Państwa tekstów prawnych nastawiona jest na wysokie oczekiwania klienta i późniejsze korzyści, jakie czerpać on może z prawidłowo wykonanego przez nas zlecenia. Dlatego też o jakichkolwiek wątpliwościach w kwestii, czy aby przekład oznacza dokładnie to samo, co oryginał, nie może być mowy.

Mogą być Państwo całkowicie spokojni o to, że spośród wszystkich naszych tłumaczy, powierzonym nam przez Państwa tekstem, zajmie sie właśnie ten, który najbieglej orientuje się w dziedzinie prawnej, jaką tekst reprezentuje.

Nasi klienci

Tłumaczenia prawne najczęściej zlecane są nam przez kancelarie radcowskie i adwokackie, instytucje, organizacje i inne podmioty gospodarcze, ale wśród naszych klientów znajduje się wielu przedsiębiorców, firm konsultingowych tak dużych jak i małych, prywatnych kancelarii prawnych oraz spółek jawnych, akcyjnych i partnerskich.

Nasi tłumacze

Zapewniamy, że nasi tłumacze to osoby posiadające co najmniej dyplom magistra filologii czeskiej

z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów prawnych i prawniczych oraz głębokim rozeznaniem w zagadnieniach z dziedziny prawa. Najczęściej prócz biegłej znajomości języka czeskiego posiadają również wykształcenie prawnicze.

Wszyscy tłumacze zajmujący się w naszym biurze dziedziną prawa zobowiązali się w formie pisemnej do przestrzegania ścisłej poufności tłumaczeń.


Największym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się

- umowy z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski,
- pisma sądowe, pozwy, odwołania z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski,
- podania, skargi, zażalenia, wnioski, formularze z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski
- ustawy, rozporządzenia z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski,
- interpretacje i orzeczenia z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski,
- tłumaczenia polis ubezpieczeniowych z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski,
- dokumenty prawa Unii Europejskiej z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również tłumaczenia z dziedzin:

prawa cywilnego, prawa karnego (m. in. wykroczenia, więziennictwo), prawa pracy, prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa autorskiego, prawa międzynarodowego, prawa finansowego i podatkowego (tłumaczenie PIT-ów, dokumentów podatkowych od spadków i darowizn, tłumaczenie rachunkowości przedsiębiorstw), spółek postępowania administracyjnego (np. tłumaczenie postanowienia, decyzji, odwołania)

Jeśli nie znaleźli Państwo w zamieszczonej wyżej ofercie rodzaju tłumaczenia z języka czeskiego na język polski lub z języka polskiego na język czeski lub dziedziny, jaka Państwa interesuje, chętnie zapoznamy się z wymagającym przetłumaczenia tekstem i sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Chętnie dokonamy też bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny.