Infolinia
32 445 07 05
Nasi konsultanci czekają

Tłumaczenia stron www na język czeski

Jako nowoczesne i profesjonalne biuro tłumaczeń w swojej ofercie posiadamy rozmaite specjalistyczne rodzaje przekładów. Nie może zabraknąć w naszej ofercie także formy tłumaczenia, na którą zapotrzebowanie wciąż rośnie.

Przekłady stron internetowych to najbardziej nowoczesna i postępowa dziedzina tłumaczeń. W dobie globalizacji niezwykle ważne jest, by klienci zagraniczni mieli jak najszerszy i nałatwiejszy dostęp do ofert polskich przedsiębiorców. O potencjalnego klienta należy więc zadbać i zapewnić mu pełne zrozumienie przedstawionych na polskich stronach treści.

Rozumiejąc zapotrzebowanie na tego typu usługi oferujemy Państwu kompleksowe tłumaczenia stron internetowych na język czeski oraz z języka czeskiego na polski.

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że jest to inwestycja, która z pewnością się opłaci. Nowa wersja językowa Państwa strony oznacza przecież nowych użytkowników, a co za tym idzie kolejne zyski.

Nasi tłumacze:

Możemy Państwa zapewnić, że nasi tłumacze to osoby kompetentne, wykształcone w dziedzinie filologii czeskiej, posiadające bogate doświadczenie w pracy tłumacza. Profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam tekstów, dlatego zlecamy ich tłumaczenia wyłącznie osobom posiadającym niezbędną wiedzę, świetne umiejętności translacyjne oraz tak ważne w pracy tłumacza doświadczenie. Najważniejsze jest dla nas bowiem zadowolenie naszych klientów.

W praktyce:

1. Przesyłają Państwo do naszego biura zapytanie z adresem strony internetowej, której przekład na język czeski jest Państwu potrzebny. W przypadkach stron bardziej rozbudowanych, sugerujemy przesłanie nam jedynie tekstów na niej zamieszczonych w formie plików tekstowych, wtedy z pewnością niczego nie pominiemy, a oszczędzi nam to czasu i znacznie ułatwi pracę.

2. Odpowiedzi możecie Państwo spodziewać się tak szybko jak tylko jest to możliwe. Szczegóły zamówienia, wśród nich również termin wykonania zlecenia i ostateczną cenę tłumaczenia, uzgadniamy wspólnie z klientem.

Pamiętamy o tym, że strony www różnią się znacznie między sobą tak pod względem kodowania i oskryptowania jak i długości praz ilości publikowanych tekstów, dlatego wyceny dokonujemy wyłącznie indywidualnie.

3.

Oferta dla przedsiębiorców: Oferta dla osób prywatnych:
Zamówienie na przygotowanym wcześniej przez nas formularzu należy przesłać faksem. W przypadku, gdy nie dysponujecie Państwo taką możliwością, wystarczy jego skan pocztą elektroniczną. Przy składaniu zamówienia należy dokonać przedpłatę na podane przez nas konto za pomocą przelewu bankowego lub internetowego.

Wpłata z pewnością dotrze do nas od razu ponieważ korzystamy z systemu „dotpay”.

4. Nasi tłumacze przystępują do profesjonalnego i kompleksowego tłumaczenia Państwa strony.

5. Po zakończeniu tłumaczenia natychmiast otrzymują Państwo od nas informację oraz gotowy przekład na język czeski lub z języka czeskiego na polski.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami z zakresu tłumaczeń stron internetowych, wystarczy przesłać do nas znajdujące się na niej teksty, a chętnie dokonamy też bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.