Infolinia
32 445 07 05
Nasi konsultanci czekają

Tłumaczenia z bułgarskiego na czeski

bulgarski

Bułgaria przez ostatnie lata podobnie jak Polska walczyła z systemem komunistycznym. Wyzwolenie przyszło w 1991 roku, spowodowane masowymi protestami ludności. Pierwsze wolne wybory nakreśliły dalszą drogę Bułgarii ku Europie. Obecnie Bułgaria jest pełnoprawnym członkiem NATO oraz Unii Europejskiej.

Wpływ Rosji Radzieckiej pozostawił w kraju biedę, z której to Bułgaria powoli się zaczyna wydostawać. Jest to kraj atrakcyjny turystycznie o sprzyjającym klimacie. Posiada dostęp do Morza Czarnego, oferując turystom, znane Polakom, ?wczasy nad morzem?.

Co ciekawe, język bułgarski zalicza się do grupy języków tureckich. Wpływ języka tureckiego na czeski jest powszechny, Turcy z kolei są najbardziej liczną mniejszością narodową której procentowo jest prawie 10%. Bułgaria jest krajem rolniczym, przemysł innego rodzaju jest słabo rozwinięty, ponieważ kraj ten posiada jedyne minimalne złoża surowców mineralnych.

Oferujemy Państwu tylko najlepszej klasy tłumaczenia z języka bułgarskiego, a także na język bułgarski. Niezależnie od rodzaju tekstu, dokładamy wszelkich starań aby tłumaczenie było profesjonalne, dlatego też możemy się pochwalić niezwykle dokładną jakością tłumaczeń.

Nie wychodząc z biura lub domu zamówią Państwo u nas:
- tłumaczenia techniczne (DTR, instrukcje obsługi, specyfikacje produktów) z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne (ulotki leków, historie chorób, wypisy szpitalne itd.)z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenia prawnicze (teksty z dziedziny prawa, umowy, pozwy, dokumenty sądowe) z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- inne tłumaczenia tekstów specjalistycznych z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenie tekstów Państwa strony www z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenia CV, dokumentów różnych;

PROMOCJA!!!

Szukasz czegoś innego? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania. Tylko u nas tłumaczenia na język bułgarski i tłumaczenia z języka bułgarskiego w przystępnych cenach.